Naprawa i regeneracja skrzyni biegów aut ciężarowych

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w naprawach, remoncie, regeneracji i sprzedaży skrzyń biegów do aut ciężarowych w Lublinie i na terenie województwa lubelskiego. Z naszych usług skorzystały już tysiące Klientów prywatnych, firm transportowych oraz serwisów ASO największych marek. Auta ciężarowe należą do najciężej pracujących pojazdów spotykanych na polskich drogach. Duży przebieg i intensywna eksploatacja to niezwykle wymagające warunki dla wszystkich mechanizmów, szczególnie zaś narażone na usterkę są skrzynie biegów. Naprawa, remont, regeneracja czy konieczność zwrócenia się do firmy, która oferuje sprzedaż nowego mechanizmu - w zależności od tego, jak poważne jest uszkodzenie i co istotne, jak szybko na nie zareagujemy, czeka nas jedna z powyższych czynności. Przeprowadzamy kompleksowe naprawy skrzyń biegów aut ciężarowych na terenie Lublina i okolic.

Wiele czynników może mieć wpływ na popsucie się skrzyni. Mogą być to trudne warunki jazdy, np. duża ilość korków na tasie czy konieczność jazdy po stromych wzniesieniach i dużej liczbie zakrętów - kierowca musi intensywnie pracować silnikiem przy wytracaniu prędkości, a co za tym idzie, z większą częstotliwością wykorzystywać skrzynię, która zmuszona jest do pracy na pełnych obrotach przez dłuższy okres. Częstą przyczyną awarii są też zaniedbania oraz nieprawidłowy serwis, a także nieregularne przeglądy techniczne i zbyt rzadka wymian płynów eksploatacyjnych, które zużyte, nie odgrywają właściwej roli. Problemy mogą też wynikać ze zużycia będącego konsekwencją standardowej eksploatacji po osiągnięciu długiego przebiegu. Jeżeli zauważyłeś jakiekolwiek symptomy nieprawidłowej pracy, tj. brak możliwości zmiany biegu na wyższy albo głośne odgłosy wydobywające się ze skrzyni – niezwłocznie skontaktuj się z nami!

Remont skrzyni biegów aut ciężarowych

Skrzynie biegów do aut ciężarowych to skomplikowane i rozbudowane mechanizmy, co za tym idzie wiele elementów może ulec uszkodzeniu - łożyska, uszczelniacze, piasty, synchronizatory oraz koła zębate. Niektóre z podzespołów mogą zostać poddane naprawie, remontowi lub regeneracji, inne muszą zostać wymienione i nie mogą zostać nawet przedmiotem sprzedaży na rynek wtórny. Dlatego też posiadamy odpowiednie zaplecze magazynowe części oryginalnych i zamiennych. Możemy dzięki temu dokonać szybkiej podmiany i zdiagnozować ewentualną usterkę. Pozwala to nam skutecznie przeprowadzić remont skrzyni biegów aut ciężarowych z Lublina i okolicznych miejscowości.

Naprawa skrzyni wymaga dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej, a także odpowiednich posiadania urządzeń.

Przeprowadzamy zarówno kompleksowe działania naprawcze, jak i wymiany pojedynczych elementów, m.in.:

  • łożysk,

  • uszczelniaczy,

  • piast,

  • synchronizatorów,

  • kół zębatych.

 

Najpierw zostaje przeprowadzona wstępna diagnostyka, następnie dokonuje się demontażu, wymiany poszczególnych elementów lub całej skrzyni, praca całego układu zostaje poddana testom, po których całość zostaje zamontowana w pojeździe. W zależności od stopnia uszkodzeń, w niektórych przypadkach rekomendowana jest specjalistyczna regeneracja skrzyni biegów aut ciężarowych.

Brak szybkiej reakcji może doprowadzić do uszkodzenia wielu układów i bardzo dużych kosztów związanych z naprawą. Oferowane przez nas w Lublinie i województwie lubelskim remont, regeneracja skrzyń to gwarancja profesjonalnego podejścia i maksymalnego wykorzystania potencjału posiadanych mechanizmów w rozsądnej cenie!

Sprzedaż skrzyń biegów do aut ciężarowych Lublin

Prowadzimy również sprzedaż nowych i używanych, w pełni zregenerowanych, skrzyń biegów do aut ciężarowych dla odbiorców indywidualnych i komercyjnych z Lublina. W naszej ofercie znajdziesz jednostki wszystkich najpopularniejszych producentów pojazdów profesjonalnych. Współpracujemy z ASO, więc otrzymujesz towar z gwarancją producenta i możliwością montażu przez autoryzowany serwis zatrudniający doświadczonych pracowników.


Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i wymianą układów przekładniowych, więc możesz nam powierzyć kompleksową naprawę elementów swojej floty. Nasze usługi świadczymy dzięki wiedzy zespołu wykwalifikowanych serwisantów i doradców. Jeżeli masz problem ze swoją skrzynią – automatyczną lub manualną – nie wahaj skontaktować się z nami. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie – naprawę, regenerację lub wymianę układu na całkowicie nowy z gwarancją jakości.

naprawa-skrzyni-biegow-ciezarowki.jpg
Allegro 3.jpg
Naprawa skrzyń biegów.jpg

Możliwość kredytowania naprawy skrzyń biegów !

Santander - Logo.png