Skorzystaj z naszej oferty

Autoserwis 

Zadzwoń 

Naprawa skrzyń biegów

Zadzwoń 

Adres

Napisz

Napisz

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Odwiedź nas !

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Ikona społeczna

Naprawa i regeneracja skrzyni biegów aut ciężarowych

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w naprawach, remoncie, regeneracji i sprzedaży skrzyń biegów do aut ciężarowych w Lublinie i na terenie województwa lubelskiego. Auta ciężarowe należą do najciężej pracujących pojazdów spotykanych na polskich drogach. Duży przebieg i intensywna eksploatacja to niezwykle wymagające warunki dla wszystkich mechanizmów, szczególnie zaś narażone na usterkę są skrzynie biegów. Naprawa, remont, regeneracja czy konieczność zwrócenia się do firmy, która oferuje sprzedaż nowego mechanizmu - w zależności od tego, jak poważne jest uszkodzenie i co istotne, jak szybko na nie zareagujemy, czeka nas jedna z powyższych czynności.

Wiele czynników może mieć wpływ na popsucie się skrzyni. Mogą być to trudne warunki jazdy, np. duża ilość korków na tasie czy konieczność jazdy po stromych wzniesieniach i dużej liczbie zakrętów - kierowca musi intensywnie pracować silnikiem przy wytracaniu prędkości, a co za tym idzie, z większą częstotliwością wykorzystywać skrzynię, która zmuszona jest do pracy na pełnych obrotach przez dłuższy okres. Problemy mogą też wynikać ze zużycia będącego konsekwencją standardowej eksploatacji po osiągnięciu długiego przebiegu.

Remont skrzyni biegów aut ciężarowych

Skrzynie biegów do aut ciężarowych to skomplikowane i rozbudowane mechanizmy, co za tym idzie wiele elementów może ulec uszkodzeniu - łożyska, uszczelniacze, piasty, synchronizatory oraz koła zębate. Niektóre z podzespołów mogą zostać poddane naprawie, remontowi lub regeneracji, inne muszą zostać wymienione i nie mogą zostać nawet przedmiotem sprzedaży na rynek wtórny.

Naprawa skrzyni wymaga dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej, a także odpowiednich urządzeń. Najpierw zostaje przeprowadzona wstępna diagnostyka, następnie dokonuje się demontażu, wymiany poszczególnych elementów lub całej skrzyni, praca całego układu zostaje poddana testom, po których całość zostaje zamontowana w pojeździe.

Brak szybkiej reakcji może doprowadzić do uszkodzenia wielu układów i bardzo dużych kosztów związanych z naprawą. Oferowane przez nas w Lublinie i województwie lubelskim remont, regeneracja skrzyń to gwarancja profesjonalnego podejścia i maksymalnego wykorzystania potencjału posiadanych mechanizmów w rozsądnej cenie! 

Allegro 3.jpg
Naprawa skrzyń biegów.jpg

Możliwość kredytowania naprawy skrzyń biegów !

Santander - Logo.png