Naprawa i regeneracja skrzyni biegów aut osobowych

Specjalnością naszej firmy jest naprawa skrzyń biegów, ich sprzedaż i bieżący serwis. W ramach świadczonych usług zajmujemy się regeneracją, wymianą uszkodzonych podzespołów, zwłaszcza gdy usterki są już na tyle poważne, że ich naprawa zwyczajnie się nie opłaci. Choć działamy na terenie województwa lubelskiego, to jednak jesteśmy otwarci na Klientów z całej Polski. Jeśli masz problem z działaniem biegów w swoim aucie, w naszym serwisie uzyskasz fachową pomoc!

Dzięki wieloletnim doświadczeniom, znajomości branży i doskonale wykwalifikowanej kadrze mechaników, jesteśmy w stanie zrealizować kompleksowe naprawy samochodów osobowych. Remontujemy modele amerykańskie, wszystkie marki aut europejskich, japońskich i koreańskich. Co warte podkreślenia, prowadzimy serwis manualnych skrzyń biegów, które jeszcze do niedawna cieszyły się największą popularnością w naszym kraju oraz ich znacznie wygodniejszych, automatycznych wersji, które ostatnio wyraźnie zyskują na popularności – liczba Klientów zainteresowanych zakupem pojazdu z tego typu podzespołem wyraźnie rośnie, a wyspecjalizowanych warsztatów znających się na takich remontach wciąż jest bardzo mało. Nasza firma wyróżnia się w tym zakresie, oferując wiele usług warsztatowych. Zapraszamy do kontaktu.

Na co dzień zajmujemy się serwisem wszystkich popularnych osobówek dostępnych na rynku polskim, zwłaszcza pojazdów marki Audi (to jeden z najpopularniejszych producentów motoryzacyjnych w Polsce), BMW, Volkswagen, a także innych kultowych niemieckich samochodów, w tym osobowych od firmy Mercedes lub należących dziś do francuskiego koncernu Grupę PSA aut sygnowanych logo Opla. Oczywiście naprawiamy również wozy sprowadzone z rynku amerykańskiego, w tym przede wszystkim fordy – cieszą się dużą popularnością wśród polskich Klientów. Nie boimy się remontów wersji mniej popularnych producentów, z automatycznymi lub manualnymi skrzyniami i jeśli szukają Państwo firmy, która na co dzień wykonuje kompleksowe naprawy pojazdów z automatycznymi skrzyniami biegów, aut wartościowych, kolekcjonerskich czy limuzyn, jesteśmy do usług.

Obsługujemy Klientów z terenu całego kraju, posiadamy sprzęt i ludzi, którzy są w stanie podołać każdemu, nawet największemu wyzwaniu. Ponadto, dzięki rozwiniętej sieci kontaktów z hurtowniami motoryzacyjnymi, możemy zagwarantować szybki dostęp do potrzebnych części zamiennych, pasujących do niemal wszystkich modeli aut osobowych, jakie poruszają się po polskich drogach: BMW, Volkswagen, Volvo, Audi, Skoda, Opel, Fiat, Mercedes, Renault, Ford i wielu innych. Są to zarówno części oryginalne, jak i doskonałej jakości zamienniki. Zapraszamy do kontaktu!