Lubelska Gala Sportów Walki. Aktywnie wspieramy sport

Orkanika jest sponsorem Lubelskiej Gali Sportów Walki, która obędzie się 4 czerwca 2021 w Lublinie, a także jednej z głównych walk, walki o tytuł

zawodowego Mistrza Polski w kickboxingu między Tomaszem Borowcem, a Przemysławem Binieda.


Więcej na temat gali:


Tomek Borowiec vs Przemek Binienda w obronie pasa Zawodowego Mistrza Polski Polski Związek Kickboxingu, już 4 czerwca w Lublinie!

Na żywo: TVP Sport

Weteran Lubelskiej sceny sportów walki, aktualny v-ce Mistrz Świata w Kickboxingu Turcja 2020 Tomek Borowiec w pierwszej obronie pasa Zawodowego Mistrza Polski Polski Związek Kickboxingu, skrzyżuje rękawice z reprezentantem Unia Leszno Przemek Binienda. Walka mistrzowska odbędzie się na dystansie pięciu trzy minutowych rund. Legendarny Lubelski zawodnik tytuł mistrzowski Polski Związek Kickboxingu wywalczył w grudniu 2019 r podczas Thunderstrike Fight League19. "Cieszę się, że pomimo ciężkich czasów dla sportowców organizacja podjęła się tak ciężkiego zadania jakim jest organizacja gali. Będę bronił tytuł w swoim mieście co z jednej strony jest wielką przyjemnością a z drugiej ogromną odpowiedzialnością. Jestem w treningu od wielu miesięcy bo jak wiadomo cykliczne mistrzostwa na których miałem startować zostały odwołane. Zachęcam do przybycie na halę pomimo tego że publika będzie ograniczona. Ci którzy nie będą mogli obejrzeć gali w hali MOSIR zapraszam przed telewizory. " - mówi legenda Lubelskiej sceny sportów walki Tomek Borowiec.

Bilety na galę dostępne w klubie: Waleczna Lubelszczyzna oraz online pod numerem 601442184. Ilość miejsc ograniczona.

Partnerzy gali:

Lubelskie

Miasto Lublin

Polski Związek Kickboxingu

Stowarzyszenie BEZPIECZNA LUBELSZCZYZNA

Sponsor: Orkanika

11 wyświetleń