Orkanika_-_logo_-_Black_-_przycięte.png

Orkanika Sp. z o.o.

 

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy ?

Firma Orkanika sp. z o.o. z siedzibą w województwie lubelskim, istnieje na rynku od 1991 roku. Zajmujemy się różnymi strefami handlu i usług. Specjalizujemy się w:

 

1. Profesjonalnej i taniej naprawie skrzyń biegów zarówno manualnych jak i automatycznych.

2. Oferujemy gwarancję na nasze produkty bez limitu kilometrów.

3. Każda oferowana przez nas skrzynia biegów jest poddawana szczegółowym testom sprawnościowym.

4. Przeróbkę skrzyń biegów z "automatów"​ na "manuale"​ w pojazdach ciężarowych a także autobusach.

 

Ponadto oferujemy:

 

1. Sprzedaż i naprawę silników do samochodów ciężarowych.
2. Zajmujemy się serwisowaniem oraz sprzedażą skrzyń biegów do samochodów dostawczych.
3. Sprzedaż części nowych i używanych do samochodów ciężarowych (Iveco, Man, Daf, Mercedes, Volvo, Scania i Renault). Ponadto oferujemy części do autobusów (Bova, Neoplan, Renault, Setra, Autosan, Man, Mercedes).
4. Transport ciężarowy i osobowy na terenie całego kraju i europy.
5. Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.
6. Usługi Koparko-Ładowarko.
7. Pomoc drogowa - holowanie pojazdów.
8. Naprawy blacharsko - lakiernicze wszelkich pojazdów samochodowych. 9. Diagnostyka komputerowa.
Dysponujemy różnego rodzaju częściami do samochodów ciężarowych. Mamy przyjemność poinformować iż nasza firma od 01.07.2017. realizuje projekt nr RPLU.03.07.00-06-0363/16 pt. „Sieć Europejskich Serwisów Samochodowych” dofinansowywany w ramach Osi Priorytetowej 3. Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działania 3.7 Wzrost konkurencyjności MŚP. Zakres Projektu obejmuje opracowanie i wdrożenie nowoczesnego systemu informatycznego Sieci Europejskich Serwisów Samochodowych, który pozwoli na automatyzacje i zwiększenie efektywności procesów biznesowych realizowanych przez spółkę Orkanika Sp. z o.o. oraz jej partnerów biznesowych. Planowane do wdrożenia rozwiązanie będzie opierało się na modułach, które zostaną opracowane oraz zintegrowane ze sobą, tak aby zmaksymalizować funkcjonalność rozwiązania oraz w pełni zaspokoić potrzeby Spółki. Jednocześnie, każdy z modułów stanowić będzie podstawę jednej usługi opartej o formułę SaaS, za pośrednictwem której partnerzy Spółki będą mogli korzystać z systemu. System pozwoli na poprawę koordynacji współpracy głównie poprzez usprawnienie procesu komunikacji pomiędzy podmiotami oraz zwiększenie efektywności oraz automatyzacje realizowanych przez nie procesów biznesowych takich jak: Procesy wewnętrzne objęte reinżynieringiem: - proces rezerwacji terminów poszczególnych stanowisk samochodowych, - proces zamawiania niezbędnego sprzętu i części samochodowych, - proces wewnętrznych rozliczeń (fakturowanie, refakturowanie itd.), - proces optymalizacji zamawiania części samochodowych i realizacji umów z klientami, - proces prowadzenia rachunku kosztów i przychodów w podziale na klientów, - procesy monitorowania czasu pracy poszczególnych pracowników, Procesy zewnętrzne objęte reinżynieringiem: - proces koordynowania serwisów pozamiejscowych , - proces wymiany informacji i danych (wirtualny magazyn) - proces wymiany dokumentów (schematy, instrukcje itd.). Nr Projektu RPLU.03.07.00-06-0363/16 aby odczytać zapytanie ofertowe.

Sprawdź NAS !

Przekonaj się o wyjątkowości oferty !