BMW - naprawa skrzyni biegów

Niekontrolowane wycieki, niepokojące odgłosy, znaczny opór podczas zmiany przełożeń i wyskakiwanie biegów w trakcie jazdy to najczęstsze symptomy usterek w obrębie skrzyni. Jeżeli dotyczą one aut marki BMW, naprawa, serwis, regeneracja i remont są możliwe w naszej firmie. Posiadamy niezbędne w tym celu doświadczenie i dysponujemy specjalistycznym sprzętem, co przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, a co za tym idzie, na większe zadowolenie klientów. Z powodzeniem podejmujemy się wszelkiego rodzaju prac związanych ze skrzyniami biegów w pojazdach wyprodukowanych przez popularną niemiecką markę BMW.

Nawet najmniejszych sygnałów, które mogą świadczyć o ewentualnych problemach z prawidłowym działaniem przekładni, nie należy lekceważyć. Jeżeli uda się szybko znaleźć i usunąć ich źródło, auto będzie z powodzeniem służyło jeszcze przez długi czas, jednak wszelkie zaniechania mogą doprowadzić do nawarstwiania się kolejnych usterek. Wtedy naprawa może być już niemożliwa i jedynym rozwiązaniem pozostanie znacznie kosztowniejsza regeneracja, czyli w praktyce gruntowny remont skrzyni biegów.

Prace zaczynamy od odnalezienia przyczyny problemu. Jeśli uda się nam ją zlokalizować, mając pewność, że źródłem komplikacji jest konkretny podzespół lub mechanizm, wymieniamy źle działające elementy na nowy, przywracając przekładnię do pełnej sprawności. Nie zawsze jednak istnieje możliwość określenia jednej przyczyny – niekiedy jest ich więcej, w związku z czym naprawa każdej nieprawidłowości z osobna może być wysoce kłopotliwa bądź nieopłacalna. W takiej sytuacji często nie pozostaje nic innego jak całkowita regeneracja układu.

Remont skrzyni biegów w BMW rozpoczyna się od jej całościowego demontażu. Kolejnym krokiem jest dokładne sprawdzenie wszystkich elementów i mechanizmów, które składają się na konstrukcję. W razie zdiagnozowania problemów są one kolejno usuwane i naprawiane, a zepsute części wymieniane. Następnie przychodzi czas na weryfikację działania poddanej serwisowi skrzyni biegów – jeżeli pracuje prawidłowo, można przystąpić do jej ponownego złożenia i zamontowania w samochodzie. Regeneracja daje gwarancję przywrócenia przekładni do efektywnego funkcjonowania niezależnie od źródła usterki.

Bez względu na to, jaki model BMW posiadasz, w razie jakichkolwiek usterek i błędów w pracy skrzyni biegów możesz zgłosić się do naszej firmy, a otrzymasz oczekiwane wsparcie. Nasz zespół tworzą bowiem wysoko wykwalifikowani, kompetentni pracownicy, którzy pomogli już setkom kierowców z województwa lubelskiego. Pozostajemy do dyspozycji Klientów bez względu na rodzaj skrzyni biegów – zajmujemy się zarówno mocno wyeksploatowanymi oraz starszymi automatami, jak i stosunkowo młodymi, nowszymi modelami manualnymi.

Podejmujemy się naprawy, remontu i regeneracji przekładni. W razie potrzeby świadczymy również serwis. Krótko mówiąc, można powierzyć nam auto w przypadku dowolnej usterki ze skrzynią biegów, jak i w sytuacji, gdy chce się zlecić fachowcom jej dokładny przegląd. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

naprawa skrzyni biegów bmw