Skorzystaj z naszej oferty

Autoserwis 

Zadzwoń 

Naprawa skrzyń biegów

Zadzwoń 

Adres

Napisz

Napisz

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Odwiedź nas !

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Ikona społeczna

Naprawa skrzyń automatycznych

Oferujemy profesjonalny serwis i sprzedaż automatycznych i manualnych skrzyń biegów do samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych i roboczych na terenie Lublina i województwa lubelskiego. Jednak, zanim zajedzie potrzeba skorzystania z naszych usług, staniecie Państwo przed obliczem wyboru - skrzynia automatyczna czy manualna? Oba rodzaje mechanizmów mają swoje wady i zalety. Jeżeli chodzi o skrzynie automatyczne, to do największych wad można zaliczyć poziom skomplikowania, który sprawia, że ewentualna naprawa jest bardzo kosztowna, duża ilość elektroniki, konieczność regularnej wymiany oleju, większe spalanie i słabsze osiągi podczas wyprzedzania względem skrzyń manualnych. Wśród przewag należy wymienić niewątpliwy komfort podczas dłuższych tras, płynne przełożenia, brak sprzęgła oraz optymalne wsparcie podczas poruszania się po mieście i w korkach. Skrzynie manualne z kolei wymagają większej ilości uwagi i ruchów i potrzebują sprzęgła, jednak jako relatywnie prostszy mechanizm są tańsze w naprawie, dając przy tym więcej możliwość kierowcy w kontekście kontrolą nad pojazdem.

Różnice w trwałości między automatyczną a manualną skrzynią biegów w głównej mierze wynikają rzecz jasna ze sposobu użytkowania. W tym miejscu trzeba podkreślić, że nie wszyscy wiedzą jak prawidłowo posługiwać się skrzyniami automatycznymi. Jednak w przypadku zawodowych kierowców takie ryzyko jest zminimalizowane. Jak wspomnieliśmy, automatycznie skrzynie biegów muszą mieć regularnie wymieniany olej. Największa różnica w temacie konserwacji dotyczy naprawy, które z racji zaawansowania mechanizmu automatycznego są nieporównywalnie większe niż w popularnym manualu.

Automatyczne skrzynie biegów Lublin


Problemem może być też zauważenie awarii. Trzeba zwracać uwagę na wycieki oleju, szarpanie przy zmianie biegów, problemy z wrzuceniem biegu wstecznego oraz swa spalenizny we wnętrzu.

Jednak awaria nie musi oznaczać wyroku dla naszej kieszeni. Oferujemy profesjonalną naprawę i regenerację w Lublinie i województwie lubelskim. Dobrze przeprowadzona regeneracja pozwala przywrócić posiadany mechanizm, dzięki precyzyjnej diagnozie faktowi, że naprawa obejmuje jedynie poszczególne podzespoły.

Allegro 3.jpg
Naprawa skrzyń biegów.jpg

Możliwość kredytowania naprawy skrzyń biegów !

Santander - Logo.png